Get Adobe Flash player

Kurumsal

Tarihçemiz

Trok İnşaat Turizm Sanayi Ticaret A.Ş.
01 Mayıs 2007 tarihinde kurulmuş olup 44 ortakla ve 2.890.000,00 ytl sermaye ile İzmir'de faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket yönetimini oluşturan kadro, şirket kuruluşuna kadar kooperatifler kanalı ile toplam 474 konut üretimini gerçekleştirmiş olup inşaat konusunda üst düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Yönetim

  • Ahmet ATICIER  –  Yönetim Kurulu Başkanı
  • Hüseyin ALTAŞ  –  Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.
  • Ahmet TOPRAK   –  Üye
  • Şadi KÜÇÜKKARAKURT  –  Üye
  • Ali İNKAYA  –  Üye

Vizyon-Misyon

Trok İnşaat Turizm Sanayi Ticaret A.Ş. özel sektöre ait inşaat işlerinde ve ağırlıklı olarak konut üretimi konut üretimi konusunda hizmet vermektedir.

Yeniliklere açık, kalite ve güveni ilke edinen, büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunarak istisdam sağlamayı amaç edinen, her yeni günde bir önceki günden daha ileride olmayı hedefleyen bir kurum olmak ilkemizdir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak hedefimizdir. Modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojiyi yakından takip etmeyi görev sayıyoruz. Türk insanının yaşadığı çevrenin modern ve çağdaş, doğaya saygılı yerler olması düşüncesi ve kararlılığı içindeyiz.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.