Get Adobe Flash player

Kardelen Evleri

Kardelen Evleri

17.03.2008 Tarihinde ruhsat alarak inşasına başlanan İzmir/Buca, Vali Rahmi Bey mahallesi126/2 sokak No:10’daki KARDELEN konutları tamamlanmış ve tüm dairelerimiz satılmıştır. Konutların kalitesi ile ilgili aldığımız övgüler TROK İNŞAAT A.Ş. olarak bizi mutlu ediyor, gururlandırıyor. Bundan sonra üreteceğimiz konutlarla ilgili bize güç veriyor.
KALİTE, HUZUR, GÜVEN ana başlıkları altında birçok imkan ve konforu sunan dairelerimizin hepsi yeni sahipleriyle buluştu. Bodrum kat hariç 4 kat ve 8 daireden oluşan, bodrum katında her daire için bir kapalı otopark alanı bulunan, asansörlü, ısı ve ses yalıtımlı, güvenlik sistemli, ankastre cihazları bulunan hazır mutfaklı, çift banyolu, jakuzili, uzaktan kumandalı gizli panjur sistemli, laminant ve lamine parkeli jeneratör ve hidroforlu, çelik kasalı, daha birçok özellikleri bulunan dairelerimiz çok kısa bir sürede yeni sahiplerince kullanılmaya başladı.

3. Kat / Daire No:7
4+1, 192 m² (Satıldı)
3. Kat / Daire No:8
3+1, 162 m² (Satıldı)
2. Kat / Daire No:5
4+1, 192 m² (Satıldı)
2. Kat / Daire No:6
3+1, 162 m² (Satıldı)
1. Kat / Daire No:3
4+1, 192 m² (Satıldı)
1. Kat / Daire No:4
3+1, 162 m² (Satıldı)
Zemin Kat / Daire No:1
3+1, 152 m² (Satıldı)
Zemin Kat / Daire No:2
3+1, 142 m² (Satıldı)
Bodrum Kat
(Kapalı Otopark+Sığınak)

* Yukarıdaki daire brüt alanlarına ortak alanlar ve kapalı otopark alanı dahil edilmemiştir.

Bulunduğunuz WEB sitemizdeki Referanslar başlığı altındaki Biten Projeler bölümünde KARDELEN konutlarının projelerini görebilir, teknik özellikleri ve daire alanları ile ilgili ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz. İnşaatın temel dahil tüm safhaları ve son durum fotoğraflarını WEB sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için İletişim sayfamızdaki telefonlardan ve elektronik posta adresimizden bize ulaşabilir, Şirket adresimize veya Şantiyemize uğrayabilirsiniz. KARDELEN Konutlarının Buca’da her açıdan bir eşinin ve benzerinin bulunmadığını iddia ediyoruz. Böyle bir daireye sahip olmak, huzur ve güven içerisinde burada yaşamak isteyeceğinizden eminiz.

TROK İNŞAAT A.Ş.

 

Proje

 

Teknik Özellikler

* B2 sınıfı 2kg/cm2 killi kireç taşı zemin, * Balkon ve merdiven korkulukları 304 krom malzeme,
* Radya temel, C30 sınıfı hazır beton, * Eviye altı çöp öğütücü makinası,
* Doğal gaz kalorifer, * Mikrodalga fırın,
* Asansör (Otopark katı dahil), * Ankastre ocak,fırın,aspratör,
* Mantolama yöntemi ile ısı ve ses izolasyonu, * Krom profil ve temperli camlı duşakabin,
* Otomatik kapılı kapalı otopark, * Banyoda alüminyum asma tavan,
* Hidrofor ve arteziyen, * Kurşun ve kadmiyum içermeyen PVC doğramalar,
* Kesintsiz elektrik enerjisi için jenaratör, * Kapı ve pencerelerde artırılmış izolasyon özelliği,
* Görüntülü diafon, * Çift cidarlı, elektronik kart kilitli çelik daire kapısı,
* Klima tesisati, * MDF, lake iç yapılar,
* Kaçak gaz alarmı doğalgaz tesisatı, * Kartonpiyer,
* Lamine kaplamalı hazır mutfak, * Merdiven bölümünde giydirme cephe,
* Mutfakta granit bankolar (İsteğe bağlı), * Akıllı enerji kontrol sistemi,
* Uydu yayını, * Fransız balkon,
* İnternet, * Porselen duş teknesi,
* Binayı dıştan saran lazer korumalı güvenlik, * Odalarda gömme dolap (İsteğe bağlı),
* Pencere ve balkon kapıları uzaktan kumandalı gizli panjur, * Portmanto,
* Ebeveyn banyo, * Şifreli çelik kasa,
* Genel banyoda jakuzi, * Ekstra clean uygulamalı antibakteriyel vitrifiye ürünler,
* Gömme rezervuar sdsadas

 

Fotoğraflar


 
 

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.